• کابینت مدرن,کابینت اشپزخانه,کابینت,کابینت پلی گلاس
  • کابینت مدرن,کابینت اشپزخانه,کابینت,کابینت پلی گلاس
  • کابینت مدرن,کابینت اشپزخانه,کابینت,کابینت پلی گلاس

چیدمان مجری انواع جدیدترین کابینت های اشپزخانه پلی گلاس ضدخش

کابینت های پلی گلاس چه ویژگی های دارند واز چه چیزی تشکیل شده است

انچه که درباره کابینت های جدید پلی گلاس باید بدانید

کابینت پلی گلاس : پلی گلاس نوعی ام دی اف با روکش پلاستیک(پلکسی گلاس )می باشد.که وجود این روکش باعث ایجاد ویژگی های منحصر به فرد کابینت پلی گلاس که می توان به ان اشاره کرد.
-مقاومت و انعطاف پذیری بیشتر در کنار وزن کمتر
-امکان به کار بردن 2نمونه مات و براق آن به طور همزمان
-مقاوم بودن در برابر مواد شیمیای(الکل،موادشوینده)و اشعه خورشید،که باعث منعکس شدن نور به داخل و روشن تر شدن محیط میشود.
-مقاومت در برابر تغییرات دمایی محیط و درصد جذب رطوبت کمتر در برابر شوک های حرارتی.
-داشتن شفافیت و سطح سیقلی بیشتر و موج کمتر نسبت به نوع هایگلاس،به علت وجود مواد ضد uv در پلکسی گلس استفاده شده در آن.
ضمنا در تمیز کردن این مدل کابینت نیاز به وجود دستمال نرم و نخی مثل مدل هایگلاس نیست،حتی میتوان آن را با اسکاچ(نه سیم)تمیز کرد و دیگر لازم نیست نگران بروز خط و خش باشیم،چون مقاومت بیشتری نسبت به نمونه های های گلاسدارند و جذابیت خود را برای مدت طولانی حفظ میکنند.از جمله شرکت های تولید کننده پلی گلاس می توان به الویک اسپانیا،نیمن آلمان و انواع ترک آن اشاره کرد.
با انتخاب کابینت چیدمان با ارائه 3سال ضمانت کتبی با آسودگی خاطر از داشتن کابینت های زیبای پلی گلاس در منزل خود لذت ببرید.

کابینت مدرن,کابینت اشپزخانه,کابینت,کابینت هایگلاس

مجموعه ای ازمدل های کابینت اشپزخانه جدید پلی گلاس


نسل جدید دکوراسیون اشپزخانه ها و کابینت های جدید اشپزخانه

اما نسل جدید کابینت ها که با استفاده از متریال های مختلف تولید می شوند،تنوع بی نظیری را در این حرفه ایجاد کرده اند که به بررسی هریک میپردازیم.

کابینت ام دی اف : MDF فیبر روکش شده است که از آن در کابینت سازی استفاده می شود و جایگزینی برای چوب طبیعی می باشد.از ویژگی های آن،قیمت مناسب،کوتاه بودن زمان تحویل نسبت به چوب طبیعی،رنگ بندی متنوع،قابلیت شکل پذیری،داشتن ظاهری شبیه به چوب،مقاومت در برابر رطوبت،آب،آتش،قارچ،حشره و ...حتی از این مدل کابینت میتوان برای افرادی که می خواهند کابینت های شیک ولی ارزان داشته باشند به شکل ترکیبی از بدنه فلز و درب mdf استفاده کرد.

کابینت پلی گلاس :که همان mdf با روکش پلاستیک میباشد.پلی گلاس سبک مینیمالیستی دارد و در آن از خطوط صاف استفاده میشود و معمولا به صورت تک رنگ یا حداکثر ترکیبی از 2رنگ استفاده میشود و حداقل تزیینات در این مدل استفاده میشود.این کابینت ها براق و ضد خش هستند و به خصوص نمونه سفید آن باعث انعکاس نور به محیط داخل میشود.