• چيدمان
  • چيدمان
  • چيدمان
  • چيدمان

هرانچه که باید در رابطه با اشپزخانه و دکوراسیون اشپزخانه خود بدانیم

مراحل ساخت کابینت و دکوراسیون داخلی از ایده تا اجرا به چه شکل صورت می گیرد

بنام يگانه طراح چيدمان هستي


رف، طاقچه، طبقات چوبي و سنگي از دير باز درهمه مکانها نمود داشته است. هميشه يراي نگهداري وسايل و گذاشتن اشياي تزئيني لزوم اين بخش در همه مکان ها و در همه زمانها احساس مي شده است. بتدريج با پيشرفته شدن سطح زندگي و دستيابي به مصالح ساختماني جديد طاقچه ها به کمدها، بوفه ها و کابينت ها تبديل شدند و مسئله اتنخاب مواد اوليه، مورد توجه بيشتري قرار گرفت کم کم با مواجه با محدوديت منابع و قيمت بالا و سنگين چوبهاي خام توليد شده يا " ماسيو"، صنايع چوبي پيشرفت کرد و مصنوعاتي مانند MDF، نئوپان و انواع پانلها با روکش طبيعي و مصنوعي جاي خود را در اين ميان باز کرد.
امروزه اشپزخانه و بحث چيدمان و دکوراسيون داخلي يکي از مهمترين بخش هاي مورد توجه در ساختمانها بشمار مي رود، تمايل داريد تا با هم وارد اين مبحث شويم؟
ضمنا کليه طراحي ها با تبعيت از مثلث کار,که در واقع مثلث فرضي است بين يخچال,سينک ظرفشويي,گاز براي استفاده بهينه و آسان انجام مي پذيرد

مهم ترين مراحل انتخاب,ساخت و اجراي کابينت اشپزخانه را با هم بررسي مي کنيم


1-طراحي دکوراسيون و کابينت اشپزخانه

2-ساخت دکوراسيون و کابينت اشپزخانه

3-نصب کابينت اشپزخانه

چيدمان

چگونه یک اشپزخانه خوب با بهترین امکانات را انتخاب کنیم

حتما" تا کنون مقالات زیادی راجع به سیستم های آشپزخانه - کابینت و کمد دیده اید که موضوعشان اکثرا" پیرامون چیدمان وسایل و یا زیبایی و دکوری بودن آنها بوده هست ولی بطور حتم در مورد بهترین اجناس و متریال وهمچنین لوازم داخل آشپزخانه کمتر دیده ویا شنیده اید. با ما در ادامه مقاله پیرامون کامل انتخاب متریال مناسب برای اشپزخانه و کابینت

ادامه مقاله ==>مراحل مهم برای تدارک دکوراسیون اشپزخانه

در اینجا به معرفی مهم ترین مسائل مربوط به تدارک دیدن یک اشپزخانه زیبا و جذاب می پزدازیم با پس با ما همراه باشید واین مقاله را مطلالعه کنید.

1-قدم اول یادداشت طراحی

2-قدم دوم آنالیز وبررسی اشپزخانه فعلی

3-قدم سوم تهیه فهرست خواسته ها

4-قدم چهارم ترسیم پلان فعلی اشپزخانه قبل از تغییر


ادامه مقاله ==>